Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü evden eve nakliyat hizmetini uzun yıllardır İzmir ilimiz başta olmak üzere birçok ilimizde EGETUR Evden Eve Nakliyat olarak sunmaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkemizden 1997 yılından bu yana asla şaşmadık ve sizler için en kaliteli hizmeti en ideal formlar içerisinde sunmayı kendimize bir ilke edindik.

Bu doğrultuda  Karşıyaka’da şehir içi taşımacılık hizmetlerimizde kullanmak üzere kategorize ederek sizlere daha lokal hizmetler sunarak kolaylık sunduğumuz asansörlü taşımacılık seçeneğimiz ile evinizi büyük apartman dairelerinin olduğu bir eve taşırken çok daha fazla rahat edebilirsiniz.

Karşıyaka Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Karşıyaka Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Genellikle büyük binalarda taşınma sorunu çok sık yaşanmaktadır. Bina yöneticisi ya asansörün kullanılmasına izin verilmez ya da araçlar binaya çok fazla yaklaşamaz. İşte bu durumlarda imdadınıza yetişecek olan Karşıyaka asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınızı kaçıncı kat olursa olsun sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Karşıyaka asansörlü taşımacılık hizmetinde önemli olan noktalardan bir tanesi de tecrübe diyebiliriz. Son zamanlarda duymakta olduğumuz bazı kaza haberleri bizi gerçekten üzüyor. Asansörlü taşımacılık hizmeti için alanında tecrübeli ve alanında uzman personelimiz ile size hizmet vermeyi beklemekteyiz…

Asansörlü nakliyat araçlarımız sayesinde eşyalarınızı bina içi taşıma sıkıntılardan kurtarıyoruz. Asansörlü Nakliyat araçlarımız ile taşınması hem zaman açısından hem de taşıma tekniği açısından asansörlü taşıma sistemi tercihleriniz arasındadır. Asansörlü nakliyat araçlarımızı istenirse evden eve nakliyat firmaları da kiralayarak kullanabilirler.