Bostanlı Evden Eve Nakliyat

Karşıyaka’mızın güzel ve şirin mahallesi olan Bostanlı mahallesinde komşularımız olarak gördüğümüz müşterilerimize en uygun evden eve nakliyat fiyatları ile en kaliteli evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Firmamız kurulduğu yıldan bu güne kadar her zaman müşteri memnuniyeti öncelikli bir misyonla aşmıştır yolları. Verdiğimiz güvenli hizmet ile müşterilerimizin devamlılığını sağlamak, onların huzurla nakliyesini gerçekleştirmek bir diğer amacımızdır. Profesyonel ve işlerinde usta kişilerle gerçekleştirdiğimiz hizmet anlayışı ile kaliteli işçilik gerektiren nakliye sektöründe adımızı altın harflerle yazdırmaktayız. İzmir – İstanbul yoğunlukta çalışan firmamız İzmir’in bütün ilçelerine de aynı yoğunluk ve titizlikle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bostanlı mahallesine ve siz değerli müşterilerimize de hizmet vermek bizler için mutluluk verici. Son model nakliye araçlarımız ile kusursuz bir taşıma ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun Bostanlı mahallesi yahut diğer ilçelerimize sorunsuz bir şekilde taşınmanız gerçekleştirilmektedir.

Havalı naylonla eşyalarınızın paketlenmesi, kıyafetlerinizin askılı dolaplarda muhafaza edilmesiyle sorunsuz bir nakliye gerçekleşmektedir. Güvenli bir hizmer anlayışı nakliye sektörünün en önemli taşıdır. Sizlerde güvenli bir nakliye istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz…

Her zaman müşterilerimize karşı sorumluluk bilinci içinde olup kendilerine ev taşıma işlemi dışında eşya depolama, ofis taşıma, parsiyel eşya taşıma ve şehirler arası ev taşımalarında çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Bizi bugün kurumsal bir firma yapan en önemli unsur komşularımızın bizi tereddütsüz seçmeleri ve bizleri arkadaşlarına ve dostlarına tavsiye etmeleridir.

İzmir Karşıyaka semti dahil olmak üzere tüm İzmir ilçelerine  ev taşıma, ofis taşıma, evden eve nakliyat ve taşıma hizmetleri sunulmaktadır. Amacımız müşterilerimize en uygun evden eve nakliyat fiyatları ile en kaliteli taşıma hizmeti sunmaktır.  Müşterilerimizin bizi tercih etmelerin nedenlerinin başında kendilerine söz verdiğimiz zaman ve söz verdiğimiz gibi taşımalarını gerçekleştirmektir. Her zaman müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen EGETUR Nakliyat, müşterilerine taşıma işlemlerinde kolaylık olsun diye kredi kartına tek çekim veya 4 aya kadar taksit seçenekleri de sunmaktadır.

Tüm Karşıyaka sakinlerine bizi tercih ettikleri için Teşekkür ediyoruz. Bostanlı evden eve nakliyat hizmeti için firmamızı seçebilir ve güvenli nakliyat çözümleri ile taşınabilirsiniz.

EGE TUR EVDEN EVE TAŞIMACILIK LTD. ŞTİ.

İZMİR (ŞUBE)

Tel          : 0232 330 81 24 pbx
Gsm       : 0533 575 89 32
E-Posta : info@egeturnakliyat.com.tr

Adres: Cemal Gürsel Cad. No. 484/1 D.8 Bostanlı Karşıyaka/İZMİR