İzmir İstanbul Nakliyat

Hem İzmir, hemde İstanbul’da şubelerimizin olmasından dolayı İzmir İstanbul nakliyat hizmetlerinizde firmamızdan destek alabilirsiniz. Her iki ilimiz arasında haftada ortalama 3-4 nakliye seferi düzenleyen şirketimiz sizlere komple veya parça eşya taşımalarınız da uygun fiyat avantajı sunmaktadır.

Evden eve nakliye işlemlerinde tercih edilen firmamın güvenilir ve ekonomik olmasının yanı sıra kaliteli hizmet sunması da çok önemlidir. Bizler 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize ev eşyası taşımacılığı konusunda destek sağlayarak nakliye işlemlerinizde çözüm ortağınız olmaktayız. İzmir İstanbul arası taşımasını gerçekleştirdiğimiz tüm müşterilerimize en iyi hizmeti en ekonomik fiyatlara sunma garantisi ile yolumuza devam etmekteyiz.

İzmir İstanbul Evden Eve Nakliyat ve Parça Eşya Taşımacılığı
İzmir İstanbul Evden Eve Nakliyat ve Parça Eşya Taşımacılığı

EGETUR olarak bizi İzmir İstanbul arası nakliye işlemlerinde tercih eden tüm değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Ev ve Ofis Eşyası Taşımasında Hangi Hizmetleri Sunmaktayız?

– Paketleme
– Mobilya de-montaj ve montajı
– Beyaz eşyaların sökme ve bağlantılarının yapılması
– Askıdaki elbiselerin özel portatif askılı dolaplarla taşınması
– Mutfak ve salon cam eşyalarının paketlenip kolilenmesi

Not: Avize montajı ve duvar delme matkaplık işlemlerini vermemekteyiz.

Taşıma İşlemlerinde Kullandığımız Nakliye Araçlarımız

Tüm kamyon ve kamyonetlerimiz firmamızın özmal taşıtlarıdır. Kesinlikle taşeron kullanılmaz. Araçlarımızın hepsi kapalı kasa ve reklam logoludur. Araç içleri büyük hacimli eşyaları devrilmelere karşı ip bağlama yerleri olup sarsıntısız bir taşıma için tüm araçlarımız süspansiyonludurlar.

Daha detaylı bilgi Karşıyaka ofisimizi arayabilir veya mail gönderebilirsiniz.

Tel: 444 9 069
E-mail: info@egeturnakliyat.com.tr