Mavişehir Evden Eve Nakliyat

Karşıyaka’mızın güzel ve şirin mahallesi olan Mavişehir mahallesinde komşularımız olarak gördüğümüz müşterilerimize en uygun evden eve nakliyat fiyatları ile en kaliteli evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Nakliye sektöründe bir çok tercih hakkı olan siz değerli müşterilerimizin istediği güvenli ve kusursuz taşınmanın dışında dikkat etmeniz gereken birçok nokta vardır. Bunlar; firmanın korsan olup olmadığı, verilen sözler ile yapılan işlerin tutarlı olması, anlaşılan fiyat üzerinden taşınma günü sizlerden ekstra ücret talep edilmesi gibi sorunlardır. EGETUR Nakliyat olarak bizlerle taşınmanız süresinde bu ve bunlara benzer sorunlar yaşamayacağınızı temin ederiz. Kaliteli hizmet anlayışı için personelimiz dahil verdiğimiz hizmeti önemsemekteyiz.

1997 yılından beri ev eşyası taşımacılığı hizmeti sunan firmamız ile eşyalarınızı son derece hijyenik paketleme malzemeleri ile paketleyip güvenli taşınmalarını sağlamaktayız. Son model nakliye araçlarımız ve eğitimli personelimiz ile sizlere bir telefon mesafesindeyiz. Hizmetlerimiz ve nakliye ücretleri için iletişim sayfamızda bulunan telefon numaralarımız aracılığı ile bize ulaşarak Mavişehir evden eve nakliyat organizasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Her zaman müşterilerimize karşı sorumluluk bilinci içinde olup kendilerine ev taşıma işlemi dışında eşya depolama, ofis taşıma, parsiyel eşya taşıma ve şehirlerarası ev taşımalarında çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Bizi bugün kurumsal bir firma yapan en önemli unsur komşularımızın bizi tereddütsüz seçmeleri ve bizleri arkadaşlarına ve dostlarına tavsiye etmeleridir.

İzmir Karşıyaka semti dahil olmak üzere tüm İzmir ilçelerine  ev taşıma, ofis taşıma, evden eve nakliyat ve taşıma hizmetleri sunulmaktadır. Amacımız müşterilerimize en uygun evden eve nakliyat fiyatları ile en kaliteli taşıma hizmeti sunmaktır.  Müşterilerimizin bizi tercih etmelerin nedenlerinin başında kendilerine söz verdiğimiz zaman ve söz verdiğimiz gibi taşımalarını gerçekleştirmektir. Her zaman müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen EGETUR, müşterilerine taşıma işlemlerinde kolaylık olsun diye kredi kartına tek çekim veya 4 aya kadar taksit seçenekleri de sunmaktadır.

Mavişehir evden eve nakliyat hizmeti için firmamızı seçebilir ve güvenli nakliyat çözümleri ile taşınabilirsiniz.

EGE TUR EVDEN EVE TAŞIMACILIK LTD. ŞTİ.

İZMİR (ŞUBE)

Tel          : 0232 330 81 24 pbx
Gsm       : 0533 575 89 32
E-Posta : info@egeturnakliyat.com.tr

Adres: Cemal Gürsel Cad. No. 484/1 D.8 Bostanlı Karşıyaka/İZMİR