Şehiriçi Ev Taşıma

Şehir içi ev taşıma hizmetlerini tüm İzmir geneline sunan firmamızla çalışmak için Karşıyaka ofisimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. 2000 yılından beri İzmir’de hizmet sunan şirketimiz İzmir evden eve nakliyat firmaları arasında hizmet kalitesi açısından en iyi 3 nakliyat firmasından bir tanesidir.

Evden eve nakliyat sektöründe büyük illerde denetimsizlikten kaynaklı maalesef çok sayıda korsan firma sektör içinde yer almaktadır. Özellikle internet ortamında bu firmalara sıkça rastlamanız mümkündür. Tercih yaparken firma araştırmasını iyi yapmanızı tavsiye ediyoruz.

İzmir İstanbul Evden Eve Nakliyat ve Parça Eşya Taşımacılığı
İzmir Karşıyaka Şehir İçi Ev Taşıma Hizmetleri

İzmir’de günde enaz 4-5 tüketici firmamızı arayarak aynı gün için nakliye talebinde bulunmaktadır. Taşıma işlemleri genelde önceden rezerve edildiğinden maalesef kendilerine yardımcı olamamaktayız. Son gün nakliye arayışında olan tüketicilere sorduğumuzda ise nakliye firması ile problem yaşadığını ve taşınmak için yeni bir firma arayışlarında olduklarını öğreniyoruz. Bu tarz bir durumla karşılaşmamak için firma tercihinizi iyi yapın.

Tercih yaparken düşük fiyat politikası izleyen firmalardan uzak durunuz. Evinizdeki eşyalarınız 2+1 veya 3+1 boyutunda ve her iki binanıza asansör kurulması gerekeceği durumlarda fiyat hesaplamasını iyi yaparak doğru bir tercihte bulunmaya çalışın. Firmanın taşımayı enaz 5 personel, bir nakliye aracı ve bir asansör ile gerçekleştireceğini düşünürsek bazı firmalar tarafından verilen 700-800 TL gibi fiyatların gerçeği yansıtmadığını sizlerde öngörebilirsiniz.

Firmamız ile çalışmak isterseniz taşıma tarihinizden enaz 1 hafta öncesinden 444 9 069 nolu çağrı merkezimizden bizi arayarak ön bilgi ve yaklaşık fiyat alabilirsiniz. Akabinde bizimle çalışmaya karar vermeniz durumunda ekspertiz yapılarak, detaylı çalışma planı ve net fiyatlandırma yapılmakta olup karşılıklı sözleşme imzalanmaktadır.

Sizlerde İzmir’de en iyi taşıma hizmetleri sunan firmamız aracılığı ile şehir içi ev eşyası taşıma işleminizi gerçekleştirmek için referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışabilirsiniz.