Şehirler Arası Ev Taşıma

2000 yılından beri Karşıyaka’da ofisi bulunan firmamız sadece Karşıyaka değil tüm İzmir’den diğer illerimize gerçekleşecek şehirler arası ev taşıma hizmetlerinizde sizlere çözüm ortağı olmaktadır. Özellikle İzmir İstanbul şehirler arası nakliyat hizmetlerinde tercih edilen firmamız sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmet ile adından sıkça söz ettirmektedir.

Şehirler arası ev taşıma işlemleriniz için Karşıyaka ofisimizi ziyaret edebilir yada 444 9 069 ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Yurdun dört bir tarafına ev eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyarak sizleri büyük zahmetten kurtarmaktayız.

Şehirler Arası Ev Taşıma
Şehirler Arası Ev Taşıma | Kaşıyaka Evden Eve Nakliyat | 444 9 069

Şehirlerarası ev taşıma hizmetlerimizde firmamız kendi özmal reklam ve logolu araçlarıyla eşyalarınızı taşımaktadır. %100 güvenceli ve garantili taşıma hizmetleri sunan şirketimiz ev eşyalarınızın paketlenmesi, mobilyalarınızın de-montaj ve montaj işlemlerinin yapılması, beyaz eşyalarınızın bağlantılarının sökme ve montajı, askılı elbiselerinizin özel portatif askılı dolaplarla taşınması ve tüm cam eşyalarınızın paketlenme ve kolileme işlemlerini itinalı bir şekilde yapmaktadır.

Eğer kurumsal bir şirkette çalışıyor ve farklı bir şehre transfer işleminiz gerçekleştiyse firmamızı arayarak taşıma işleminiz için destek alabilirsiniz. Teklif hazırlanması ve ödeme konularında müşteri temsilcisi çalışanımızın sizlere bilgi verecektir. Böylelikle sizlerde farklı bir şehre taşınırken taşınmanın vermiş olduğu stresi en aza indirgemiş olursunuz.

Referanslar sayfamızı ziyaret ederek çalışmış olduğumuz kurumları görebilirsiniz. Listenin dışında gizlilik gereği paylaşmadığımız diğer kurumsal referanslarımız için ise bizleri arayabilirsiniz. Türkiye’de hemen hemen tüm firmalar ile enaz bir kere çalışmışlığımız vardır. Dolayısıyla sizlere referans sunma olasılığı %100’e yakındır.