Yalı Evden Eve Nakliyat

Karşıyaka Yalı mahallesi semt sakinleri için firmamız günün 24 saati ev, ofis ve parça eşya taşımalarında kendilerine çözüm ortağı olmak için çalışmaktadır. Karşıyaka Bostanlı’da bulunan ofisimizi ziyaret ederek yada 444 9 069 nolu çağrı merkezinden arayarak taşıma işleminiz için bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

2000 yılından beri Karşıyaka’da tüm İzmir geneline hizmet sunan EGETUR Nakliyat, evden eve nakliyat sektörünün en iyi firmaları arasında yer almaktadır. Kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı ile hizmet sunan şirketimiz her zaman müşteri memnuniyeti esaslı çalışmaktadır.

Yalı Mahallesi Evden Eve Nakliyat
Yalı Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Yalı mahallesi evden eve nakliyat, ofis veya şehirlerarası parça eşya taşımalarınızda firmamıza başvurarak taşıma işleminizi sorunsuz ve uygun fiyata gerçekleştirmenin rahatlığını yaşayın. Referanslarımızı inceleyerek taşıma öncesi firmamız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firmamız İzmir’de çok tercih edildiğinden çoğu zaman bizi taşıma tarihinden 2 yada 3 gün önceden arayan müşterimize yoğunluktan yardımcı olamamaktayız. Bu nedenle taşıma tarihinizin netleşmesi ile enaz 1 hafta önceden bizi aramanızda fayda vardır.

Karşıyaka Yalı mahallesinde hangi hizmetleri sunmaktayız;

1- Asansörlü evden eve nakliyat
2- Şehirler arası parça eşya taşıma
3- Ofis taşımacılığı
4- Eşya paketleme
5- İzmir İstanbul eşya taşıma

Yukarıda listelenmiş tüm nakliye hizmetlerini firmamız aracılığı ile profesyonel bir şekilde almanın ayrıcalığını yaşamak için hemen 444 9 069 çağrı merkezimizi arayınız.